More
Casa - Venta - Vista Alegre, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Vista Alegre
Vista Alegre, Asunción
Deal Rank #3522
Investment Rank #5154
Deal Score
60
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$85,148
Built Area
100 m²
Terrain
220 m²
Price/m²
$851/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$3600/mo
Gross Yield
50.7%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
160d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 27, 2026
Last Seen
Feb 27, 2026
View on InfoCasas