More
VENDO DEPTO 3 DORM EDIF. SANTOS LAS MERCEDES | inver.tips
Back to listings
3bd 90m² - Las Mercedes
Las Mercedes, Asunción
Deal Rank #10353
Investment Rank #10057
Deal Score
34
Investment Score
43
Key Metrics
Price
$200,000
Built Area
90 m²
Price/m²
$2222/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1500/mo
Gross Yield
9.0%
Neighborhood Trend
-3.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
159d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas