More
Casa - Venta - San Lorenzo, Paraguay, Disfruta! | inver.tips
Back to listings
2bd 195m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #7887
Investment Rank #7908
Deal Score
44
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$175,000
Built Area
195 m²
Terrain
36594 m²
Price/m²
$897/m²
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$521/mo
Gross Yield
3.6%
Neighborhood Trend
+25.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
158d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 11, 2026
View on InfoCasas