More
Venta de casa sobre Cacique Lambaré | inver.tips
Back to listings
5bd 440m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #7423
Investment Rank #7741
Deal Score
47
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$262,821
Built Area
440 m²
Terrain
622 m²
Price/m²
$597/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
4
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1265/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
164d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas