More
EN VENTA CASA EN ASUNCION ZONA PUERTO | inver.tips
Back to listings
3bd 100m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #5703
Investment Rank #2786
Deal Score
53
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$92,380
Built Area
100 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$924/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1387/mo
Gross Yield
18.0%
Neighborhood Trend
+2.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
163d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 6, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on InfoCasas