More
EN VENTA - HERMOSO DUPLEX EN LAMBARÉ | inver.tips
Back to listings
3bd 120m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #8584
Investment Rank #8262
Deal Score
43
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$145,839
Built Area
120 m²
Terrain
140 m²
Price/m²
$1215/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1024/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
160d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 7, 2026
Last Seen
Mar 7, 2026
View on InfoCasas