More
EN VENTA CASA SOBRE AV MCAL LOPEZ | inver.tips
Back to listings
5bd 342m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #6178
Investment Rank #6522
Deal Score
50
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$350,000
Built Area
342 m²
Terrain
342 m²
Price/m²
$1023/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2118/mo
Gross Yield
7.3%
Neighborhood Trend
+4.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
154d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas