More
EN VENTA CASA EN SAN VICENTE | inver.tips
Back to listings
3bd 275m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #7888
Investment Rank #7127
Deal Score
45
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$260,000
Built Area
275 m²
Terrain
485 m²
Price/m²
$945/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$661/mo
Gross Yield
3.1%
Neighborhood Trend
+36.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
160d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas