More
Casa - Venta - Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 150m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #1385
Investment Rank #3368
Deal Score
69
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$85,337
Built Area
150 m²
Terrain
405 m²
Price/m²
$569/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
14.3%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
159d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 14, 2026
Last Seen
Mar 14, 2026
View on InfoCasas