More
VENDO DEPARTAMENTO EN PETRA TOWER | inver.tips
Back to listings
1bd 31m² - Las Carmelitas
Las Carmelitas, Asunción
Deal Rank #8478
Investment Rank #7840
Deal Score
43
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$89,000
Built Area
31 m²
Price/m²
$2871/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$720/mo
Gross Yield
9.7%
Neighborhood Trend
+5.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
154d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 18, 2026
Last Seen
Mar 18, 2026
View on InfoCasas