More
Casa - Venta - Mariano Roque Alonso, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 120m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #9758
Investment Rank #9093
Deal Score
38
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$122,526
Built Area
120 m²
Terrain
425 m²
Price/m²
$1021/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$426/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
153d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas