More
VENDO PROPIEDAD SOBRE AV. MARISCAL LOPEZ | inver.tips
Back to listings
5bd 500m² - Las Mercedes
Las Mercedes, Asunción
Deal Rank #10922
Investment Rank #9051
Deal Score
33
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$900,000
Built Area
500 m²
Terrain
608 m²
Price/m²
$1800/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$901/mo
Gross Yield
1.2%
Neighborhood Trend
+70.6%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
152d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 5, 2026
Last Seen
Mar 5, 2026
View on InfoCasas