More
Casa-Venta-Circiano, San Luis, San Lorenzo, Central | inver.tips
Back to listings
3bd 96m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #8651
Investment Rank #4321
Deal Score
43
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$92,280
Built Area
96 m²
Terrain
378 m²
Price/m²
$961/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
8.5%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
154d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 24, 2026
Last Seen
Feb 24, 2026
View on InfoCasas