More
Vendo Hermosa Casa En Zona Recoleta Asunción | inver.tips
Back to listings
3bd 390m² - Tembetary
Tembetary, Asunción
Deal Rank #2509
Investment Rank #10130
Deal Score
64
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$345,000
Built Area
390 m²
Terrain
433 m²
Price/m²
$885/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
154d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 5, 2026
Last Seen
Mar 5, 2026
View on InfoCasas