Back to listings
5bd 190m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #616
Investment Rank #1564
Deal Score
74
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$70,513
Built Area
190 m²
Terrain
190 m²
Price/m²
$371/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1555/mo
Gross Yield
26.5%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
152d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas