More
Casa - Venta - Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 101m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5829
Investment Rank #4375
Deal Score
52
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$61,069
Built Area
101 m²
Terrain
532 m²
Price/m²
$605/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
152d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 20, 2026
View on InfoCasas