More
CASAS EN VENTA, Barrio Cerrado Valvani, Limpio | inver.tips
Back to listings
2bd 88m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #3964
Investment Rank #11325
Pre-Construction
Deal Score
59
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$52,021
Built Area
88 m²
Terrain
155 m²
Price/m²
$591/m²
Neighborhood Trend
-20.0%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
150d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas