More
DEPARTAMENTOS A 3 CUADRAS DEL SHOPPING DEL SOL | inver.tips
Back to listings
0bd 43m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #13161
Investment Rank #13208
Pre-Construction
Deal Score
8
Investment Score
7
Key Metrics
Price
$80,550
Built Area
43 m²
Price/m²
$1873/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
148d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
Quality Penalty
-89%
View on InfoCasas