More
Casa - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 160m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #3365
Investment Rank #2355
Deal Score
61
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$93,442
Built Area
160 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$584/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
150d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 26, 2026
View on InfoCasas