Back to listings
3bd 155m² - Loma Pytá
Loma Pytá, Asunción
Deal Rank #2820
Investment Rank #5992
Deal Score
63
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$118,023
Built Area
155 m²
Terrain
381 m²
Price/m²
$761/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$819/mo
Gross Yield
8.3%
Days on Market
143d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 12, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on InfoCasas