More
Barrio Cerrado Los Castaños Em Luque | inver.tips
Back to listings
2bd 108m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #176
Investment Rank #2478
Deal Score
79
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$50,641
Built Area
108 m²
Terrain
108 m²
Price/m²
$469/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
13.5%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas