More
Monoambiente de 28,8 m2 - Edificio LIVING TRINIDAD | inver.tips
Back to listings
0bd 28m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #5226
Investment Rank #2768
Pre-Construction
Deal Score
54
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$36,225
Built Area
28 m²
Price/m²
$1294/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1003/mo
Gross Yield
33.2%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
141d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas