More
EN VENTA CASA EN BARRIO SAN PABLO ASUNCION | inver.tips
Back to listings
3bd 137m² - San Pablo
San Pablo, Asunción
Deal Rank #10257
Investment Rank #10353
Deal Score
36
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$180,000
Built Area
137 m²
Terrain
739 m²
Price/m²
$1314/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
3
Neighborhood Trend
+5.1%
Days on Market
140d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 26, 2026
Last Seen
Feb 26, 2026
View on InfoCasas