More
En venta casa z/ Palacio de Justicia Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 220m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #859
Investment Rank #357
Deal Score
72
Investment Score
88
Key Metrics
Price
$84,544
Built Area
220 m²
Terrain
617 m²
Price/m²
$384/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
15.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 1, 2026
Last Seen
May 1, 2026
View on InfoCasas