More
VENDO CASA TIPO QUINTA EN ÑEMBY | inver.tips
Back to listings
3bd 150m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #2734
Investment Rank #6095
Deal Score
63
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$63,481
Built Area
150 m²
Terrain
2016 m²
Price/m²
$423/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$940/mo
Gross Yield
17.8%
Neighborhood Trend
+4.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas