Back to listings
4bd 291m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #855
Investment Rank #2280
Deal Score
72
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$120,756
Built Area
291 m²
Terrain
292 m²
Price/m²
$415/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1632/mo
Gross Yield
16.2%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
136d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 27, 2026
Last Seen
Feb 27, 2026
View on InfoCasas