More
Casa en Venta - Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 238m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9057
Investment Rank #8046
Deal Score
40
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$272,413
Built Area
238 m²
Terrain
199 m²
Price/m²
$1145/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
4.7%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
127d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas