More
ZUBA MOLAS PLAZA . MONOAMBIENTE | inver.tips
Back to listings
1bd 29m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #8628
Investment Rank #1759
Deal Score
42
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$43,500
Built Area
29 m²
Price/m²
$1500/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
20.7%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas