More
VENDO CASA EN EL BARRIO SAJONIA | inver.tips
Back to listings
5bd 368m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #4166
Investment Rank #7462
Deal Score
58
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$175,000
Built Area
368 m²
Terrain
402 m²
Price/m²
$476/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
5
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
7.3%
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas