More
VENDO CASA A ESTRENAR EN LUQUE | inver.tips
Back to listings
2bd 73m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #160
Investment Rank #1695
Deal Score
80
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$33,333
Built Area
73 m²
Terrain
170 m²
Price/m²
$457/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
18.8%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas