More
VENDO MONOAMBIENTE EN SAN ROQUE DE ASUNCION | inver.tips
Back to listings
0bd 37m² - Pettirossi
Pettirossi, Asunción
Deal Rank #2599
Investment Rank #11383
Deal Score
64
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$42,250
Built Area
37 m²
Price/m²
$1142/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
1
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
135d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas