More
CASAS A ESTRENAR EN BARRIO CERRADO VITALIA | inver.tips
Back to listings
2bd 64m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #6238
Investment Rank #2542
Deal Score
51
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$53,205
Built Area
64 m²
Terrain
154 m²
Price/m²
$831/m²
Est. Monthly Rent
$598/mo
Gross Yield
13.5%
Neighborhood Trend
+27.2%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
133d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas