Back to listings
3bd 200m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #842
Investment Rank #854
Deal Score
72
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$100,607
Built Area
200 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$503/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
12.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
130d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas