More
DEPARTAMENTO EN POZO ZOAN SHOPPING DEL SOL | inver.tips
Back to listings
1bd 33m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #13164
Investment Rank #13141
Deal Score
9
Investment Score
11
Key Metrics
Price
$76,153
Built Area
33 m²
Price/m²
$2308/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
12.6%
Neighborhood Trend
-1.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
133d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
Quality Penalty
-80%
View on InfoCasas