More
Casa - Venta - Sajonia, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 306m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #1146
Investment Rank #3354
Deal Score
70
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$80,769
Built Area
306 m²
Terrain
300 m²
Price/m²
$264/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
15.8%
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
131d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas