More
Excelente casona en el Barrio San Roque - ID 44119 | inver.tips
Back to listings
5bd 307m² - San Roque
San Roque, Asunción
Deal Rank #454
Investment Rank #7951
Deal Score
76
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$76,923
Built Area
307 m²
Terrain
307 m²
Price/m²
$251/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
1
Neighborhood Trend
-15.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
129d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas