Back to listings
4bd 450m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #6109
Investment Rank #3062
Deal Score
51
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$505,000
Built Area
450 m²
Terrain
540 m²
Price/m²
$1122/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
0
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$3200/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
127d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas