More
ALBOR - VENTA DE DEPARTAMENTOS - LAS LOMAS | inver.tips
Back to listings
2bd 113m² - Las Carmelitas
Las Carmelitas, Asunción
Deal Rank #10976
Investment Rank #11873
Deal Score
32
Investment Score
32
Key Metrics
Price
$205,650
Built Area
113 m²
Price/m²
$1820/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1300/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+5.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
126d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 16, 2026
Last Seen
May 16, 2026
Quality Penalty
-45%
View on InfoCasas