Back to listings
0bd 100m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5161
Investment Rank #4511
Pre-Construction
Deal Score
54
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$81,073
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$811/m²
Bedrooms
0
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
12.1%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
127d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas