More
MOLAS 1311 - DPTOS A ESTRENAR | inver.tips
Back to listings
2bd 92m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #1246
Investment Rank #3037
Deal Score
72
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$153,036
Built Area
92 m²
Price/m²
$1663/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
127d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas