More
Vendo Casa Mariano Roque Alonso | inver.tips
Back to listings
3bd 200m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #6110
Investment Rank #6530
Deal Score
50
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$123,495
Built Area
200 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$617/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
11.1%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
119d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 4, 2026
Last Seen
Mar 4, 2026
View on InfoCasas