More
VENDO CASA EN LAMBARE ZONA AV. CACIQUE | inver.tips
Back to listings
3bd 220m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2870
Investment Rank #3603
Deal Score
63
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$135,000
Built Area
220 m²
Terrain
440 m²
Price/m²
$614/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1024/mo
Gross Yield
9.1%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
125d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas