More
Departamento - Venta - Aregua, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 54m² - Areguá
Areguá, Central
Deal Rank #8493
Investment Rank #11004
Deal Score
42
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$50,000
Built Area
54 m²
Terrain
54 m²
Price/m²
$926/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Neighborhood Trend
+6.4%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
118d
Flood Risk
-
First Listed
May 9, 2026
Last Seen
May 9, 2026
View on InfoCasas