More
VENDO CASA EN LUQUE - CAÑADA SAN RAFAEL | inver.tips
Back to listings
3bd 130m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #2716
Investment Rank #5103
Deal Score
63
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$68,797
Built Area
130 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$529/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
19.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
124d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas