More
Casa - Venta - Ñemby, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 146m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #2449
Investment Rank #10578
Deal Score
64
Investment Score
45
Key Metrics
Price
$90,363
Built Area
146 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$619/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$475/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
124d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas