Back to listings
3bd 238m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #4022
Investment Rank #2290
Deal Score
58
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$275,000
Built Area
238 m²
Terrain
3604 m²
Price/m²
$1155/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$2700/mo
Gross Yield
11.8%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
123d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas