More
Casa - Venta - Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 217m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #3838
Investment Rank #6416
Deal Score
59
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$151,146
Built Area
217 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$697/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1569/mo
Gross Yield
12.5%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
122d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas