More
VENDO! Casa Quinta en Capiatá, Costa Salinas | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #5212
Investment Rank #10440
Deal Score
54
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$87,665
Built Area
180 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$487/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
124d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas