More
En venta casa en Lambaré - ID 43721 | inver.tips
Back to listings
3bd 84m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2888
Investment Rank #2457
Deal Score
63
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$57,692
Built Area
84 m²
Terrain
120 m²
Price/m²
$687/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
22.1%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
120d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas