More
Departamento - Venta - Ycuá Satí, Paraguay | inver.tips
Back to listings
0bd 41m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #9517
Investment Rank #11260
Deal Score
39
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$95,000
Built Area
41 m²
Price/m²
$2317/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$418/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+0.4%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
120d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas